top of page
Info

F O T O G R A F

Často kladené otázky

Poznejme se

Všechny vztahy jsou postaveny na důvěře, společných hodnotách a toleranci, proto bych Vám rád usnadnil první krok, zodpověděl několik častých dotazů a dal Vám tak bližší obrázek o tom, zda se k sobě hodíme.

FOTÍTE SÁM?

Na většinu focení chodíme společně s Marcelou, která komunikuje s klienty zatím co já mám více možností Vás zachytit v přirozených polohách, i ona má svůj fotoaparát a přináší tak další pohled nejen co se týče úhlu, ale i vnímání druhého pohlaví ..

FOTÍTE I MIMO OKOLÍ SVÉHO BYDLIŠTĚ?

Absolutně! Miluju cestování a poznávání nových míst. Často mě píšete, že za mnou rádi přijedete, čeho si opravdu vážím, ale já Vám odpovídám, že mám nejraději, když Vás mohu zachytit na Vašich oblíbených místech, které máte spojené s hezkými vzpomínkami a zážitky, které si při focení rád poslechnu a i já, když nevím co mi čeká, mohu zapojit více kreativity.

JE MOŽNÉ VIDĚT CELÉ GALERIE VAŠÍ PRÁCE?

Ano. Mít opravdu dobrou představu o tom, jak budou vaše fotografie z celého focení vypadat, je nesmírně důležité, proto v sekci GALERIE najdete ukázku kolekcí z různých žánrů focení, které obsahují mnou vybraný průřez, který dává dostatečnou představu o charakteru a stylu mé práce.

KOLIK FOTEK OBDRŽÍME?

Vzhledem k tomu, že všechny focení jsou hodně individuální, nelze stanovit konkrétní čísla odevzdávaných fotek. Posílám vždy všechny fotky, které si myslím, že byste měli dostat s ohledem na estetiku a celistvost celého balíčku. Pro hrubou představu je výsledkem v průměru 70 fotografií za každou hodinu focení

KDY DOSTANEME SVÉ FOTKY?

Dodání výsledné galerie závisí na ročním období a vytíženosti, ale obvyklé je u rodinného, párového a těhotenského focení do 2 až 3 týdnů od focení, u svatebního do 4 až 7 týdnů od svatby, ale u tohoto žánru dostanete do několika dnů od události malou ochutnávku.

V JAKÉM ROZLIŠENÍ FOTKY DOSTANEME?

Vždy ve dvou velikostech v maximální pro tisk a ve zmenšené pro sdílení na webu a sociálních sítích.

KDO VLASTNÍ AUTORSKÁ PRÁVA?

I když si ponechávám autorská práva, s fotkami můžete libovolně nakládat pro jakékoli nekomerční použití.

POSKYTUJETE I NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE?

Ne. Výsledná fotka je z poloviny ovlivněna úpravou.

JAKOU FOTOGRAFICKOU TECHNIKU POUŽÍVÁTE?

Pracuji s profesionálním vybavením. Používám těla Canon EOS R6 a 5D Mark III, které kombinuji s různými objektivy.

KOLIK STOJÍ VAŠE SLUŽBY?

Ceny stanovuji na základě požadovaných služeb, pro podrobnější informace mě prosím neváhejte kontaktovat.

FOTÍTE I LGBT?

100%! Láska vítězí.

CO SI MÁME VZÍT NA SEBE?

To je zcela na Vás, důležité je se v oblečení cítit dobře a přirozeně. Můj návrh by byl vyvarovat se velkých nápisů a volit spíše neutrální barvy, které více korespondují se stylem úprav.

MŮŽEME SE POTKAT PŘED REZERVACÍ?

Než si mě zarezervujete jako svého svatebního fotografa, je navázání vzájemného kontaktu nad rámec e-mailu vhodným předpokladem k následné společné tvorbě. Chci se ujistit, že máte 100% jistotu, že jsem pro vás ten pravý fotograf a že se budete cítit dobře.

NABÍZÍTE I PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ?

Ano. Je to další možnost, jak se společně více poznat a napojit se na sebe a vy se tak můžete přesvědčit, zda jsem opravdu ten pravý fotograf právě pro Vás.

JAK DLOUHO S NÁMI NA SVATBĚ BUDETE?

Neexistuje žádný časový limit, časový rámec si stanovíte sami podle vašeho přání. 

FOTÍTE NA SVATBĚ I SKUPINY A ÚSMĚVY DO OBJEKTIVU?

Fotím převážně ve fotožurnalistickém stylu a pravděpodobně jste si všimli, že na mém webu není mnoho fotografií s lidmi stojícími ve skupině. To proto, že na pohled nejsou tak zajímavé, ale to neznamená, že je nefotím. Vím, že pro řadu z Vás jsou důležité!  Proto klidně říkejte sýr :)

budte i nadále ve spojení

'

Pořád si nejste jisti, jestli se k sobě hodíme?
To je v pořádku, nespěchejte a pokračujte v procházení.

bottom of page