top of page
O mně více

F O T O G R A F

5E0A7923.jpg

Já jsem Tomáš

A NA TOMTO KOUSKU VIRTUÁLNÍHO PROSTORU BUDU VAŠÍM PRŮVODCEM

Jsem samouk fotograf a digitální tvůrce, který se těmto činnostem začal více věnovat až s příchodem sociálních sítí, kdy jsem pomocí fotek a textu začal na Instagramu komunikovat vlastní pocity ve svém nelehkém životním období.

Tento způsob vyjádření emocí pomocí fotky přerostl v koníčka, který se stal postupně mojí vášní a milým odreagováním od běžného zaměstnání, které mě živí.

DĚKUJI, ŽE JSTE SI NAŠLI ČAS A NĚCO MÁLO O MNĚ PŘEČETLI,

JE MI CTÍ, ŽE JSTE TADY :)

Vítejte

Více o mně

Narodil jsem se díky rodičům :) v roce 1976 v Plzni, kde stále bydlím a od té doby mě lidé oslovují Tomáš, ale pověrami se nenechte oklamat, věřím téměř všemu a všem. Baví mě staré věci, stará auta, prostě retro, ale zrovna tak mě baví i nové technologie, Dokola můžu koukat na filmy pro pamětníky, mám rád přírodu a procházky v ní, mám rád lidi, mám rád život (konečně -> díky M) a miluju když to všechno chytnu a zvěčním tak, že ten jediný moment, bude i pro každého, kdo vidí už jen fotografii, jako by byl součástí toho neopakovatelného okamžiku.

Ne vždy se mi to podaří jak bych chtěl, jak to opravdu cítím, ale učím se a věřím, že moje „dokonalá“ fotografie na mě ještě stále čeká. Možná to bude právě ta Vaše.

Těším se na Vás i Vaše momenty.

 

TG

budte i nadále ve spojení

'

Stále si nejste jisti, jestli se k sobě hodíme?
To je v pořádku, nespěchejte a pokračujte v procházení.

bottom of page